
Endon 94359 - Лампион HIGHCLERE 3xE14/40W/230V бежов/лъскав хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 97.11 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo, ROBBY Globo |
| Производител | Globo |

Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, с димер
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Малък
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
