
Eglo 95169 - Лампион MASERLO 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Klausen , който имаме на склад на цена 155.90 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Series | ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen, ARAGON Klausen |
| Производител | Klausen |

Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, индустриални, 230V
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Малък
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
