
Жълто-син килим за открито и закрито 160x230 cm Zia Trellis – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
113 € / 221,01 лв.

Жълто-син кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Zia Trellis – Flair Rugs
⌀ 160 cм, от полипропилен, модерни, кръгла
79,1 € / 154,71 лв.

Жълто-син килим за открито и закрито 80x230 cm Zia Trellis – Flair Rugs
80×230 cм, от полипропилен, модерни, синтетични
58,23 € / 113,89 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 6.03.2026 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 24.02.2026 г. - 132,94 € / 260,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 16.02.2026 г. - 132,94 € / 260,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 9.02.2026 г. - 132,94 € / 260,01 лв.
- 10.01.2026 г. - 111 € / 217,1 лв.
- 5.12.2025 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 29.11.2025 г. - 106,35 € / 208 лв.
- 5.11.2025 г. - 106,14 € / 207,59 лв.
- 16.09.2025 г. - 106,35 € / 208 лв.
- 12.09.2025 г. - 114,53 € / 224 лв.
- 7.09.2025 г. - 132,94 € / 260,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Жълто-синият килим Zia Trellis за вътрешно и външно ползване ще превърне дома ви в оазис на спокойствието. Геометричната шарка в успокояващи нюанси на синьото е подчертана от различни техники на тъкане. Той позволява лесно оформяне през цялата година както на закрито, така и на открито. Колимът е изработен от 100% полипропилен, което го прави лесен за почистване само с изплакване с градински маркуч. Оставете килима разгънат за 24 часа преди употреба. За поддръжка редовно прахосмукирайте и изтръсквайте попадналата мръсотия. Колимът е подходящ за употреба на закрито и на открито. За употреба на открито го внасяйте на закрито при лошо време. За употреба на закрито препоръчваме да използвате нехлъзгаща се постелка. Завъртайте килима от време на време, за да удължите живота му.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1050 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.86 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Aurora Oudoor |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването |
| Материал на задната страна | Полипропилен/полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Син/жълт |
| Производител | Flair Rugs |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Много е хубав, но не ми пасва в интериора.
Подобни продукти

Сив килим за открито , 80 x 150 cm Malta - NORTHRUGS
80×150 cм, ретро, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим , 120 x 180 cm Piramit - Armada
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Terrick – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Двустранен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Kamal Oasis – Nouristan
120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Черен килим за миене 150x80 cm - Vitaus
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Външна пътека Ragami Berlin, 80 x 250 cm
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Синьо-кремав килим 120x170 cm Ernest – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Черно-бял килим 200x280 cm Avanti – FD
200×280 cм, модерни, килими за дома

Светлокафяв и кремав килим, който може да се мие, 150x80 cm - Vitaus
80×150 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим подходящ за пране 50x80 cm Lazaro – douceur d'intérieur
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Тъмносив килим 133x190 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим от шенил подходящ за пране 80x160 cm Jhansi – Flair Rugs
80×160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Amara – Universal
Модерни, килими за дома, къс косъм

Сив миещ се килим 200x80 cm - Vitaus
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим със смес от юта 120x170 cm Medine – douceur d'intérieur
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Килим Platinum цветна мозайка в бежово
Ориенталски

Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Lattice Shaped – Flair Rugs
160×230 cм, ретро, ориенталски
Безплатна доставка
Сив килим 60x110 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив външен килим 200x290 cm Aruba – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим Kasbah Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Синьо-кремав килим за открито , 80 x 250 cm Jardin - NORTHRUGS
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Син ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Albany – Asiatic Carpets
120×170 cм, скандинавски, килими за дома

Синьо-сива пътека 80x250 cm Beta – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен и кремав килим за открито , 80 x 350 cm Biri - NORTHRUGS
80×350 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Тъмносив килим за открито и закрито 70x140 cm Otis Granit – Pappelina
70×140 cм, скандинавски, синтетични

Жълто-зелен килим 155x230 cm Carlos Circle Geo – Flair Rugs
155×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сива пътека подходяща за пране 80x200 cm Zig Zag – Vitaus
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Светлосиви памучни килими за стълби в комплект от 16 бр. 25x65 cm Kumsal Bej – Vitaus
25×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Сиво-бежов килим 92x150 cm Cucina – Hanse Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив и кремав килим, който може да се мие, 180x120 cm - Vitaus
120×180 cм, модерни, килими за дома
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност




