
Бежов кръгъл килим ø 160 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-15 %57 € / 111,48 лв.
67 € / 131,04 лв.

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %35,2 € / 68,85 лв.
41 € / 80,19 лв.

Бежов кръгъл килим ø 200 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
82 € / 160,38 лв.

Кремав кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %31,7 € / 62 лв.
36,9 € / 72,17 лв.

Зелен кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-15 %32,4 € / 63,37 лв.
37,9 € / 74,13 лв.

Зелен кръгъл килим ø 160 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %54 € / 105,61 лв.
63 € / 123,22 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 160 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
51 € / 99,75 лв.

Кремав кръгъл килим ø 200 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
82 € / 160,38 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
31,7 € / 62 лв.
Кремав кръгъл килим ø 200 cm Life – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 200 cм
История на цените
- 16.05.2026 г. - 82 € / 160,38 лв.
- 8.05.2026 г. - 82 € / 160,38 лв.
- 5.03.2026 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 5.03.2026 г. - 72,25 € / 141,31 лв.
- 24.02.2026 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 23.02.2026 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 10.01.2026 г. - 72 € / 140,82 лв.
- 27.12.2025 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 16.12.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 72,99 € / 142,76 лв.
- 16.09.2025 г. - 72,71 € / 142,21 лв.
- 12.09.2025 г. - 69,54 € / 136,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав кръгъл килим ø 200 cm Life – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 200 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 30 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 8 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Life |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2000 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Килим atmosphera Berb, 150x200 cm, Слонова кост
От полиестер
В наличност
Килим atmosphera Couka, 80 cm - Слонова кост
Кръгла, от полиестер
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Pune – House Nordic
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Joanne, 120x170 cm, Полиестер - Слонова кост
Модерни, от полиестер
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, кръгла, естествен
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 200x290 cm Gigi – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Килим atmosphera Inca, 120x170 cm, Памук
Модерни, естествен, от памук
В наличност
Килим atmosphera Couka, 118 cm, Бял
Кръгла, от полиестер
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Lyon Beans – Elle Decoration
Модерни, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бял кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Adriel, 120x170 cm, Бежов
От полиестер
В наличност
Бял килим подходящ за пране 160x230 cm Mellow – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив килим подходящ за пране 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Oslo, 90x150 cm
От полиестер
В наличност
Килим atmosphera Onina, 60x90 cm - Слонова кост
От полиестер
В наличност
Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 160x220 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
Скандинавски, килими за дома, естествен
В наличност
Бяла изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
Килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Pouffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 160x230 cm Checkerboard – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим подходящ за пране 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Onina, 120x170 cm - Слонова кост
От полиестер
В наличност
Кремав килим 200x290 cm Helix 2200 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 170x240 cm Bloom Natural – Lorena Canals
170×240 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Fur, Изкуствена кожа - 60x90 cm
От полиестер
В наличност
Кремав килим 200x290 cm Life – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Шкаф за работилница XL Garage Low – Keter
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност


