






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремав килим 200x290 cm Helix 2200 – Ayyildiz Carpets
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 9.28 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Helix |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/ръчно пране |
| Материал на задната страна | Полипропилен/латекс |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Отзиви на потребителите
Килимът е хубав, отговаря на снимките. Ходенето по него е приятно. Доволна съм от покупката. Доставката на килима беше наред, но опаковката беше ужасна – в прозрачен найлонов плик. От едната страна (на края) килимът беше опакован само наполовина, от другата – недостатъчно, защото пликът беше наполовина скъсан и килимът беше мръсен по целия ръб. За небрежната опаковка превозвачът не е виновен. Още повече, че е светъл килим, трябваше да бъде правилно опакован. Платих за нов и чист килим, не очаквах, че първо ще трябва да го изпера, за да го използвам.

200×290 cм, скандинавски, килими за дома

200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полиестер
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Модерни, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Килими за дома, кръгла, естествен
В наличност
160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
От полиестер
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерни, от полиестер
В наличност
Килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кръгла, от полиестер
В наличност
170×240 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
От полиестер
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
От полиестер
В наличност
От полиестер
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Модерни, естествен, от памук
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Ратан
В наличност