
Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
119 € / 232,74 лв.

Бежов килим подходящ за пране 160x230 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
78 € / 152,55 лв.

Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
120 € / 234,7 лв.

Бежов килим подходящ за пране 140x200 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
60 € / 117,35 лв.

Бежова пътека подходяща за пране 80x250 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
44 € / 86,06 лв.

Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
79 € / 154,51 лв.
Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Размери 200×290 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 120 € / 234,7 лв.
- 8.05.2026 г. - 120 € / 234,7 лв.
- 17.04.2026 г. - 107,78 € / 210,8 лв.
- 10.03.2026 г. - 109 € / 213,19 лв.
- 5.03.2026 г. - 107,78 € / 210,8 лв.
- 5.03.2026 г. - 107,95 € / 211,13 лв.
- 24.02.2026 г. - 126,8 € / 248 лв.
- 20.02.2026 г. - 107,78 € / 210,8 лв.
- 16.02.2026 г. - 126,8 € / 248 лв.
- 14.02.2026 г. - 107,78 € / 210,8 лв.
- 1.02.2026 г. - 126,8 € / 248 лв.
- 16.01.2026 г. - 105 € / 205,36 лв.
- 10.01.2026 г. - 107 € / 209,27 лв.
- 30.12.2025 г. - 107,78 € / 210,8 лв.
- 16.12.2025 г. - 126,8 € / 248 лв.
- 12.09.2025 г. - 108,91 € / 213,01 лв.
- 4.09.2025 г. - 126,8 € / 248 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Микрофибър |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Плътност | 1150 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.67 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Pompei |
| Модел | Структуриран/геометричен |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление/подходящ за пране |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка/пране на 30 градуса/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% микрофибър |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Кремав килим подходящ за пране 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Pune – House Nordic
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 200x290 cm Zen Garden – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, скандинавски

Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 200x290 cm Gigi – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Бял килим подходящ за пране 160x230 cm Mellow – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим atmosphera Berb, 150x200 cm, Слонова кост
От полиестер
В наличност
Кремав килим 140x200 cm Life – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлобежов килим Aqua Liso, 57 x 110 cm - Universal
57×110 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Couka, 80 cm - Слонова кост
Кръгла, от полиестер
В наличност
Килим atmosphera Joanne, 120x170 cm, Полиестер - Слонова кост
Модерни, от полиестер
В наличност
Килим atmosphera Volna, 60x90cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Килим atmosphera Waste, Микс - 100x150 cm
Естествен, от памук, от полиестер
В наличност
Килим atmosphera Volna, 120x170cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, кръгла, естествен
В наличност
Кремав килим 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Onina, 60x90 cm - Слонова кост
От полиестер
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 160x220 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 160x230 cm Checkerboard – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Бял кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Komodo Beach – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Adriel, 120x170 cm, Бежов
От полиестер
В наличност
Светлосив килим подходящ за пране 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
Скандинавски, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен килим от букле в цвят слонова кост 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Килим atmosphera Oslo, 90x150 cm
От полиестер
В наличност
Бяла изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
Килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бял килим Fox Liso, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим atmosphera Couka, 118 cm, Бял
Кръгла, от полиестер
В наличност
Килим atmosphera Volna, 160x230 cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяла поставка за тоалетна хартия с четка за тоалетна Imon - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм
В наличност





