










Размери 160×230 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 130,05 € / 254,36 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Превърнете дома си в оазис на елегантност и комфорт с килим от Villeroy & Boch. Със семплата си цветова гама той лесно ще допълни всеки интериор. Ковричката с височина на власинки 1,5 см е изключително мека и пухкава. Той е сертифициран по стандарт STANDARD 100 OEKOTEX и е подходящ за помещения с подово отопление. Висококачественото покритие и синтетичните влакна от 100% полиестер гарантират дълъг живот и изключителна издръжливост. Килимът се почиства лесно, просто изперете замърсеното място в препарат за почистване на килими.
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави |
| Материал | Полиестер |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 15 mm |
| Плътност | 1100 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.2 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Гланциран |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | 1899 |
| Модел | Едноцветен/абстрактен |
| Дизайн | Glamour/модерен |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Villeroy&Boch |


120×170 cм, скандинавски, ориенталски
В наличност

Естествен, от памук
В наличност
⌀ 140 cм, килими за дома, кръгла
В наличност

Естествен, от памук, от полиестер
В наличност
Естествен, от памук
В наличност
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кръгла, от полиестер
В наличност
От полиестер
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Модерни, кръгла

⌀ 160 cм, скандинавски, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
200×300 cм, скандинавски, модерни
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Модерни, от полиестер
В наличност
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност

200×290 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
От полиестер
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полиестер
За изпращане след 2 дни
120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност

От памук, от полиестер
В наличност
140×200 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Маса
В наличност
220×230 cм
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
30×52 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност

50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
220×240 cм
В наличност
Скандинавски, кръгла
В наличност
240×260 cм
В наличност