
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло QUADRAY LED/4W/230V антрацит IP65
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 21.49 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 100 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Series | DOUBLERAY Brilagi, QUADRAY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличност


Пластмаса
В наличностБезплатна доставка


Пластмаса
В наличност
230V
В наличност

Пластмаса, е слънчева
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличност











230V
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност

Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка