
FARO 70287 - Екстериорна LED лампа за алея LOTH-3 4xLED/3W/230V IK10 IP67
История на цените
- 24.05.2026 г. - 151,8 € / 296,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 151,8 € / 296,89 лв.
- 1.04.2024 г. - 127,77 € / 249,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 151,8 € / 296,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED външно осветително тяло LOTH-3 е подходящо за осветление на алеи, тераси и градини. Лесен монтаж, икономия на средства благодарение на LED технология и уникален дизайн ще ви осигурят радост от красиво осветената вечерна градина.Натоварване: 2000 кг.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Лампа за алея |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP67 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Брой крушки | 4 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Степен на механична устойчивост | IK10 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Series | CANON Faro |
| Производител | FARO Barcelona |
Подобни продукти


Индустриален външен стенен аплик тъмно сив кръгъл IP44 - Natas
В наличност
Аплик BAMBOO 2xGU10/10W/230V черен
230V
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED с датчик за движение IP54 - Hortus
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Класическа таванна лампа черна IP44 - Leuven
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна IP44 - Suzie
Пластмаса
В наличност
Aigostar-К-кт 3x LED Екстериорна лампа за вграждане LED/4,8W/230V 4000K IP65 черен
230V
В наличност
GU10 3-степенна димируема LED крушка AR111 8W 700lm 2700K
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Havana Half
В наличност
Комплект от 3 броя външни наземни прожектора стомана регулируеми IP65 - Delux
Пластмаса, дърво
В наличност
Интелигентен външен подземен прожектор от неръждаема стомана с WiFi GU10 IP65 - Delux
В наличност
Индустриален външен стенен аплик ръждиво кафяв кръгъл IP44 - Natas
В наличност
Модерна външна стенна лампа антрацит с LED - Uma
В наличност
Модерен наземни прожектор стомана 3-светлина IP65 - Tribus
В наличност
Външна стенна лампа черна 2-светлина с датчик за движение IP44 - Duo
В наличност
Дизайнерска външна стенна лампа черна IP44 - Morty
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Philips - LED Екстериорен аплик със сензор PYTHON LED/3,8W/230V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Philips-LED Екстериорен аплик със сензор PYTHON LED/6W/230V 4000K IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Модерен външен наземно прожектор черен 35 мм регулируем IP65 - Delux
В наличност
Индустриален външен стенен аплик ръждясало кафяв конус IP44 - Natas
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Floody
Със сензор за движение
В наличност
Модерен квадратен външен таванен аплик стомана 2-светлина - Rotterdam
В наличност
Модерна външна таванна лампа черна 23 см IP44 - Flavi
В наличност
Philips - LED Екстериорен аплик ARBOUR LED/3,8W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриална външна стенна лампа черна IP44 - Ruben
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Индустриален плафон тъмно сив - Cage
В наличност
Слънчево LED осветително тяло за открито, височина 11 cm Rocky - Star Trading
Е слънчева
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с LED IP54 с датчик за движение - Zane
Пластмаса
В наличност
Комплект от 2 модерни наземни прожектора стомана, включително LED 20W - Bridge
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Индустриален външен стенен аплик черен IP44 - Femke
В наличност
Модерен наземно прожектор от неръждаема стомана - Basic Round
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
REA-U8567 - Мивка за плот LINDA 34x48,5 cm керамика/мраморен декор
Керамика, плот за маса
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност