
FARO 70403 - Външна LED лампа за стена MINI RACING LED/1,2W/230V IP44
История на цените
- 3.04.2026 г. - 51,24 € / 100,22 лв.
- 10.01.2026 г. - 51,24 € / 100,22 лв.
- 26.03.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя FARO Barcelona, който имаме на склад на цена 45.04 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище |
| Място | Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm, 76 mm |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm |
| Ъгъл на лъча | 45 °, 45 °, 45 °, 45 °, 45 °, 45 °, 45 °, 45 °, 45 °, 45 °, 45 °, 45 ° |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Дълбочина на вграждане | 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm |
| Series | MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro, MINI RACING Faro |
| Производител | FARO Barcelona |
Подобни продукти


FARO 70287 - Екстериорна LED лампа за алея LOTH-3 4xLED/3W/230V IK10 IP67
230V
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа ARNE 1xE27/10W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Kanlux 37298 - LED Индустриална лампа със сензор IPER LED/10W/230V IK10 IP65 кръгла
Със сензор за движение, таванни светлини, 230V
В наличност
Redo 90151 - Външна стенна лампа PUNTA 1xGU10/7W/230V IP44
230V
В наличност
Екстериорна LED лампа за алея PELIA LED/20W/230V IP67 4000K
230V
В наличност
LED Екстериорна подвижна лампа за стена LED/17W/230V IP65 4000K черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
RED - Design Rendl-R12615 - LED Екстериорна лампа за вграждане KICK LED/1W/230V IP54
230V
В наличност
LED Екстериорна подвижна лампа за стена LED/17W/230V IP65 3000K черен
230V
В наличност
FARO 70587 - Екстериорна LED лампа за алея SURIA-24 LED/24W/230V IK08 IP67
230V
В наличностБезплатна доставка
Philips - LED Соларна стенна лампа KYNA LED/3,8W/3,7V 800 mAh 2700K IP44
Със сензор за движение
В наличност
Ecolite Z1107/PIR-CR - LED Екстериорен аплик със сензор STYL LED/8W/230V IP44
230V
В наличност
LED2 - Екстериорен спот MEDO GX53/11W/230V антрацит IP54
230V
В наличност
LED соларна улична лампа със сензор STREET LED/20W/7,4V 3000/4000/6000K IP65 5400 mAh
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Zambelis E121 - Екстериорен аплик 1xGU10/15W/230V IP54 антрацит
Стенни лампи, 230V
В наличност
FARO 70655 - LED Екстериорен аплик GRANT-C LED/1W/230V IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi - Външно стенно LED осветително тяло RIANO LED/8W/230V, антрацит, IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Kanlux 39125 - LED осветително тяло за стълби с сензор EXIN 2,5W/230V 3000K IP65, антрацит, кръгло
230V
В наличност
LED Лампа за таван SURMUR LED/6W/230V зелена
230V
В наличност
Redo 90046 - Външна LED лампа за стена PHASER LED/12W/230V IP54
Стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриален външен стенен аплик тъмно сив кръгъл IP44 - Natas
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED с датчик за движение IP54 - Hortus
Пластмаса
В наличност
Philips 16483/93/P0 - LED външно стенен осветител BUSTAN 2xLED/4,5W IP44
Стенни лампи
В наличност
Индустриална външна стенна лампа тъмно сив конус IP44 - Natas
В наличност
LED РефлекторLED/20W/230V IP65
230V
В наличност
Външна стенна лампа тъмно сива с LED и димируема светлина на солар - Sunnie
В наличност
Eglo 96489 - LED Екстериорна Лампа за таван IPHIAS LED/16,5W/230V IP44
Таванни светлини, 230V
В наличност
Deko-Light 731076 -LED Екстериорен аплик SERPENTIS 6,2W/230V IP54 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Екстериорен аплик ELGIN 1xE27/60W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED соларно стеново осветително тяло със сензор LED/3W/3,7V 1200 mAh IP54 черно
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Външен сензор за движение и здрач 180° 230V IP44
230V
В наличност
Philips 16484/93/P0 - LED екстериорна лампа със сензор BUSTAN 2xLED/4,5W IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
