
LED Крушка Philips PAR16 GU10/3,5W/230V 3000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката отговаря на изискванията на EyeComfort - щади и не уморява очите ви. Изключително дълъг живот и значителна енергийна ефективност.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Входяща мощност | 4,9 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 550 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | GU10 |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Series | GU10 Philips |
| Производител | Philips |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

Малък
В наличност



E27, LED
В наличност
Цифрови будилници
В наличност