
54,95 €67,95 €
107,47 лв.132,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 44.63 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Series | TARPA Rabalux |
| Производител | Rabalux |





Стенни лампи
В наличност


Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност






Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, мед, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност