
LED соларен стенен фенер 3W/3,7V 1200mAh IP44
История на цените
- 11.05.2026 г. - 12,22 € / 23,9 лв.
- 1.05.2025 г. - 12,22 € / 23,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 9,1 € / 17,8 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Батерийно LED соларно осветително тяло. Подходящо за ориентационно осветление на външни пространства. Захранване чрез соларен панел. Автоматично се включва след здрач. Механичен превключвател ВКЛ/ИЗКЛ директно на корпуса на осветителното тяло. Вградена батерия: Li-Ion 1200 mAh 3,7V.
Спецификации
| Тип | Соларен аплик/Екстериорен аплик |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Стил | Класически |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Входяща мощност | 3 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Ъгъл на лъча | 180 ° |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Общ светлинен поток | 120 lm |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Напрежение | 3,7 V |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Series | SOLAR Greenlux |
| Производител | Greenlux |
Подобни продукти


Класическа външна стенна лампа черна с пластмаса IP44 - Genoa
В наличност
Immax 08486L - LED Соларен аплик със сензор LED/4W/5,5V IP65
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Berta
В наличност
Градински аплик Rolle-Black-15.4 x 19.7 x 35 cm.
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Аплика - Фенер Градина Orchid
В наличност
Класическа основа за външен фенер тъмнозелен IP44 - Ню Орлиънс
В наличност
Аплика - Фенер Градина Warden Top-Ръжда
В наличност
Immax 08481L - LED Соларен аплик със сензор LED/5W/5,5V IP65
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Philips - Екстериорен аплик KINNO 1xE27/25W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Класически външен висящ аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Класически външен стенен аплик черен с детектор за движение - Capital
Пластмаса
В наличност
Етаж Полилей Градина Judi-Черен
В наличност
Solight WL918 - димируема LED соларна лампа с сензор LED/3,7V IP44 1200 mAh
В наличност
Външна стенна лампа IGMA 1xE27/12W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Модерна вградена стенна лампа черна 11.5cm с LED IP65 - Trem
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/20W/230V IP43 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/20W/230V IP43 патина
Стенни лампи, 230V
В наличност
Смарт външна стенна лампа черна със стъкло 30 см вкл. Wifi ST64 - Rotterdam
В наличност
Аплик - Градински фенер Elmark James
В наличност
Аплика - таванна светлина Градина Nautilus Round Mesh-Черен
Таванни светлини
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи за външен монтаж черни с LED 3-степенна димираща слънчева и презареждаща - Penny
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Big
В наличностБезплатна доставка
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Havana Up
В наличност
Philips LED соларен стенен фенер NISSA LED/1,8W/3,7V 3000K IP44 с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Класически висящ аплик за външна употреба черен IP44 - Havana Up
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна IP44 със сензор за движение - Ensam
Със сензор за движение
В наличност
Градински аплик Rolle-Black-19.75 x 20.6 x 35.7 cm.
В наличност
Винтидж външна стенна лампа антично злато IP54 - Joeri
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа черна кръгла IP65 - Target
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност