
LED Крушка G9/10W/230V 4200K
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентна регулируема LED крушка. Управлявайте осветлението от всяко място чрез смартфон. Плавно регулируема яркост и цветна температура от 3000K до 6500K. Управление чрез приложението Retlux Home (съвместимо с iOS и Android) през Wi-Fi. С приложението лесно можете да настроите таймер и интеграция с други умни устройства в дома. Функция Биоритъм - автоматично адаптира цвета на светлината според вашия биоритъм. През вечерта намалява синята светлина, което подпомага здравословния сън. Мониторинг на енергията, приложението съхранява записи за консумацията на енергия на вашите светлини. Възможност за управление и чрез Bluetooth. Поддръжка на гласово управление с Google Assistant, Alexa или Siri. Лесен монтаж благодарение на Plug & Play.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Цветни | Да |
| Тип крушка | LED |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия/Димируем/Управление чрез телефон |
| Форма | Капсула |
| Цокъл | G9 |
| Входяща мощност | 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 550 lm |
| Series | SMART Retlux, BULBS Retlux |
| Производител | Retlux |

LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
R7s
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност

LED, затъмняващи се, R7s
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
R7s
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E27, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Халогенни крушки
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка