Retlux - LED Димируема смарт крушка G9/5W/230V 3000-6500K Wi-Fi
Спецификации
Затъмняващи сеДа
ЦветниДа
Тип крушкаLED
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Ъгъл на лъча360 °
Среден живот на ресурса15000 h
Брой цикли на превключване15000 ON/OFF
Количество в опаковката1
Напрежение230 V
Цвят на светлинатаТопло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло
ТипLED крушка
ФормаКапсула
ЦокълG9
Входяща мощност5 W
Еквивалент на класическата крушка45 W
Температура на светлината3000-6500 K
Общ светлинен поток550 lm
SeriesSMART Retlux, BULBS Retlux
ПроизводителRetlux
Подобни продукти
LED Крушка G9/10W/230V 4200K
12,93 лв.
LED Крушка G9/10W/230V 4200K
В наличност
LED крушка E14/2W/230V 2700K
6,06 лв.
LED крушка E14/2W/230V 2700K
E14, LED
В наличност
LED Крушка ECOLINE G9/4,5W/230V 3000K -  Brilagi
8,08 лв.
Смарт G9 димируема LED крушка 2.5W 250 lm 2700K-6500K Zigbee
39,02 лв.
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 4.7W 400 lm 2200-2400K