
Индустриална крушка за прожектор R63 E27/60W/230V 2700K
E27
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Халогенна крушка с патрон G9. Индекс на цветопредаване CRI = 100 (отговаря на дневна светлина). Цвят на светлината: топло бяло. Енергийна клас: C.
| Тип крушка | Халогенни крушки |
|---|---|
| Входяща мощност | 33 W |
| Форма | Капсула |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Функция | Димируем |
| Общ светлинен поток | 460 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | Крушка за тежки условия/Халогенна крушка |
| Цокъл | G9 |
| Количество в опаковката | 1 |
| Среден живот на ресурса | 2000 h |
| Температура на светлината | 2800 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Производител | NBB |

E27
В наличност

GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
R7s
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
G4
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, R7s
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност