
11,98 €
23,43 лв.
LED Крушка Philips E27/2,3W/230V 2700K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 12.36 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Функция | LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm, 270 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Series | VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips |
| Производител | Philips |

E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
Халогенни крушки
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14
В наличност
E27
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност

E27, LED
В наличност
LED
В наличност
G4, LED
В наличност
G4, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
