
Комплект от 5 димируеми G9 LED крушки Опал 3W 250lm 2200K
LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя EMOS, който имаме на склад на цена 11.53 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | E27 W, E27 W, E27 W, E27 W, E27 W, E27 W, E27 W, E27 W, E27 W, E27 W, E27 W, E27 W |
| Ъгъл на лъча | 330 °, 330 °, 330 °, 330 °, 330 °, 330 °, 330 °, 330 °, 330 °, 330 °, 330 °, 330 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K, 1800 K |
| Общ светлинен поток | 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos |
| Производител | EMOS |

LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
LED
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
R7s
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E40
В наличност
R7s
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


