
6,2 €
12,13 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 5.33 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | G24D-3 |
| Входяща мощност | 11 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1070 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | BULBS G24D Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |


LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се, R7s
В наличност
E27
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Халогенни крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
R7s
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност