
LED Крушка ECOLINE G9/4,5W/230V 3000K - Brilagi
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 11.12 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | R7s |
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | R7s |
| Входяща мощност | 8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 72 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Series | BULB Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
R7s
В наличност
LED
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
E27, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10
В наличност
R7s
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Батерии
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност