LED Димируема крушка FILAMENT C35 E14/6W/230V 4000K
Описание на продукта
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
Затъмняващи сеДа
Тип контактE14
Тип крушкаLED
ТипФиламент крушка/LED крушка
ЦокълE14
Входяща мощност6 W
Среден живот на ресурса30000 h
Температура на светлината4000 K
Общ светлинен поток660 lm
Еквивалент на класическата крушка50 W
Напрежение230 V
Брой цикли на превключване20000 ON/OFF
ФормаСвещ
Ъгъл на лъча330 °
СтилВинтаж
Количество в опаковката1
Цвят на светлинатаНеутрално бяло
SeriesLED FILAMENT BULB Nedes, C35 FILAMENT Nedes
ПроизводителNEDES
Подобни продукти
LED Крушка ECOLINE G9/4,5W/230V 3000K -  Brilagi
8,08 лв.
В наличност
К-кт 2x Индустриална крушка J118 R7s/120W/230V 2900K - Aigostar
8 лв.
R7s
В наличност
LED Крушка G24D-3/15W/230V 4000K - Aigostar
14,55 лв.
К-кт 2x Индустриална крушка J78 R7s/80W/230V 2900K - Aigostar
8 лв.
R7s
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 7.5W 800 lm 3000K
42,93 лв.
GU10, LED
LED Крушка FILAMENT VINTAGE E14/5W/230V
7,28 лв.
E14, LED
LED крушка E14/2W/230V 2700K
6,06 лв.
LED крушка E14/2W/230V 2700K
E14, LED
Комплект от 5 димируеми G9 LED крушки Опал 3W 250lm 2200K
Комплект от 5 димируеми G9 LED крушки Опал 1.2W 100lm 2200K
LED Крушка G24D-3/11W/230V 4000K - Aigostar
Комплект от 5 G9 димируеми LED крушки 3W 280 lm 2700K
Индустриална крушка за прожектор R63 E27/60W/230V 2700K
3,79 лв.
E27
LED Димируема крушка R7s/8W/230V 6500K - Aigostar
LED, затъмняващи се, R7s
Комплект от 2 димируеми LED крушки G9 24mm 3W 300lm 2700K
Комплект от 5 Smart G9 димируеми LED крушки, прозрачни, 2.5W, 250 lm, 2700-6500K
Комплект от 3 интелигентни G9 димируеми LED крушки 2.5W 250 lm 2700K-6500K вкл. Zigbee Smart Hub
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 4.7W 400 lm 2200-2400K
GU10, LED, цветен
LED Крушка FILAMENT G125 E27/18W/230V 3000K
E27, LED
Димируема LED крушка G4/2W/12V 4000K
G4, LED, затъмняващи се
Комплект от 3 смарт GU10 RGBW LED крушки 5W 350 lm 2200-4000K
66,4 лв.
Комплект от 5 димируеми LED крушки G9 Опал 3W 250lm 3000K
Комплект интелигентни GU10 димируеми LED крушки 4.7W 400 lm 2700K-6500K вкл. Zigbee Smart Hub