
LED Крушка ECOLINE G9/4,5W/230V 3000K - Brilagi
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E14 |
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 660 lm |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Форма | Свещ |
| Ъгъл на лъча | 330 ° |
| Стил | Винтаж |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | LED FILAMENT BULB Nedes, C35 FILAMENT Nedes |
| Производител | NEDES |

LED
В наличност
R7s
В наличност
LED
В наличност
R7s
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
LED, затъмняващи се, R7s
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Халогенни крушки
В наличност
LED
В наличност

G4, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, E14, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
