










Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Тази стоманена форма от Blomsterbergs е предназначена за печене на малки мадленки - леки и ефирни десерти, наречени на името на известния френски сладкар Мадлен Полмие. Формата лесно издържа на температури до 230 °C и може да се мие в съдомиялна машина. Не поставяйте в микровълнова печка или фризер. Освен това избягвайте използването на остри предмети, които биха могли да повредят повърхността. Преди да изсипете тестото, намажете добре формата с мазнина. След изпичането оставете десертите да изстинат, преди внимателно да ги извадите от формата.
| Ширина: | 22 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 39 cм |
| Материал за форми и тави за печене | Метал |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Максимална температура | 230 °C |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | Въглеродна стомана |
| Материал | Метал |
| Тегло | 0.38 kg |
| Дължина | 39.5 cm |
| Подходящо за | За меденки |
| Качество | Premium |
| Инструкции | Подходящ за съдомиялна машина/подходящ за фурна |
| Material | Метал |
| Производител | Blomsterbergs |
Отзиви на потребителите
Бих добавила рецепта за мадлени.

14×28 cм, кръгла, силиций
В наличност
Силиций
В наличност
⌀ 23 cм
В наличност
19×20 cм, силиций
В наличност
⌀ 26 cм, за торти
В наличност
11×20 cм, силиций
В наличност
⌀ 16 cм, за торти, метал
В наличност
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност

Кръгла

19×20 cм, силиций
В наличност
За мъфини, във формата на сърце

Метал
В наличност

26×35 cм
В наличност

20×36 cм, метал
В наличност
Кръгла

12×27 cм, за хляб и багети, правоъгълно
В наличност
25×26 cм, за сладък хляб, метал
В наличност

22×22 cм, за пайове, силиций
В наличност

23 cм, ⌀ 22 cм, за пайове, метал
В наличност
22×32 cм, силиций
В наличност

20×30 cм, за мъфини, силиций

20×28 cм, за торти, метал
В наличност
⌀ 26 cм, за торти
В наличност
⌀ 23 cм, за сладък хляб, силиций
В наличност


Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност