







Размери 25×26 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Алуминиева форма за печене на торти Cora – Bonami Selection
| Ширина: | 25 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 26 cм |
| Вид форми за печене и тави за печене | За сладък хляб |
|---|---|
| Материал за форми и тави за печене | Метал |
| Тип | Форма за кекс |
| Максимална температура | 280 °C |
| Незалепваща повърхност | Тефлон |
| Специфичен материал | Алуминий |
| Материал | Метал |
| Тегло | 0.6 kg |
| Дължина | 26 cm |
| Обем | 2.5 l |
| Подходящо за | За торти |
| Качество | Екстра |
| Инструкции | Подходящ за съдомиялна машина |
| Цвят | Златен |
| Material | Метал |
| Производител | Bonami Selection |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Купих го като подарък, така че все още не е използван. Дизайнът е красив.
Добре изпечено. Определено по-малко от час за кекс. Добре разпределя температурата.
Кексът се получи още от първия път.
От отлично качество
Изключително!!!

20×36 cм, метал
В наличност
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни
За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни
23 cм, ⌀ 22 cм, за пайове, метал
В наличност
Тефлон
За изпращане след 2 дни
За торти
За изпращане след 2 дни
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност

⌀ 22 cм, за торти
В наличност
Кръгла

За торти


Кръгла
За изпращане след 2 дни
За торти

Правоъгълно
За изпращане след 2 дни
Кръгла





За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни
За мъфини
За изпращане след 2 дни

За мъфини, във формата на сърце



За мъфини
За изпращане след 2 дни
Кръгла
За изпращане след 2 дни


За мъфини
За изпращане след 2 дни
Дърво, метален лист

Маса
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
240×260 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност

7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

25×17×22 cм
В наличност
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност

130×160 cм
