






Размери 20×36 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Алуминиева форма за печене на мини кексчета Dahlia – Bonami Selection
| Ширина: | 20 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 36 cм |
| Материал за форми и тави за печене | Метал |
|---|---|
| Тип | Форма за мини кексове |
| Максимална температура | 280 °C |
| Незалепваща повърхност | Тефлон |
| Специфичен материал | Алуминий |
| Материал | Метал |
| Тегло | 0.54 kg |
| Дължина | 36 cm |
| Подходящо за | За мини кифлички |
| Качество | Екстра |
| Инструкции | Подходящ за съдомиялна машина |
| Цвят | Златен |
| Material | Метал |
| Производител | Bonami Selection |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Хубаво е. Все още не съм изпробвал печенето.
изглежда прекрасно
Ще поръчам още веднъж, защото шестте кексчета са малко.
Един изключително полезен и много удобен продукт на справедлива и честна цена :)
Е качествен и много практичен.

25×26 cм, за сладък хляб, метал
В наличност
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
23 cм, ⌀ 22 cм, за пайове, метал
В наличност
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност

Кръгла


⌀ 30 cм, за торти, кръгла
В наличност
Метал
В наличност
⌀ 23 cм
В наличност
22×39 cм, метал
В наличност
⌀ 26 cм, за торти
В наличност
За мъфини, във формата на сърце

За торти

Кръгла

За торти



⌀ 24 cм, за торти, кръгла
В наличност

16×33 cм, за хляб и багети, порцелан
В наличност


Във формата на сърце


23×26 cм, за торти, силиций
В наличност


12×27 cм, за хляб и багети, правоъгълно
В наличност
За пица

21×22 cм, за торти, силиций
В наличност

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност