







Размери 11×20 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Силиконова форма за печене 20x11 cm – Lékué
| Ширина: | 11 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 20 cм |
| Материал за форми и тави за печене | Силиций |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Максимална температура | 220 °C |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Силикон |
| Тегло | 0.12 kg |
| Дължина | 20 cm |
| Подходящо за | За хляб |
| Серия | Airfryer |
| Качество | Обикновено |
| Инструкции | Подходящ за фурна/подходящ за микровълнова/подходящ за съдомиялна машина/подходящ за фритюрници с горещ въздух |
| Material | Силикон |
| Производител | Lékué |

19×20 cм, силиций
В наличност
Правоъгълно
За изпращане след 2 дни
За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни
Правоъгълно
За изпращане след 2 дни

За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни
Правоъгълно
За изпращане след 2 дни

За мъфини
За изпращане след 2 дни
За торти
За изпращане след 2 дни
Правоъгълно
За изпращане след 2 дни
17×31 cм, за торти, метал
В наличност
Квадратно

За мъфини
За изпращане след 2 дни

За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни

Кръгла
За изпращане след 2 дни
Тефлон
За изпращане след 2 дни
За мъфини, във формата на сърце


За торти
За изпращане след 2 дни
13×34 cм, за хляб и багети, метал
В наличност


За мъфини
За изпращане след 2 дни
⌀ 22 cм, за сладък хляб, метал
В наличност

За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни



30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност