















Размери 24×24 cм, ⌀ 24 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
С формата за печене от Bonami Selection десертите ви ще се отличават не само с вкус, но и с въображаема и декоративна форма. Дори класическата торта ще придобие нов чар. Формата е изработена от лят алуминий, което ѝ придава редица практични характеристики: - Той е издръжлив и лек. - Материалът провежда добре топлината, така че формата осигурява равномерно и цялостно печене с по-малък риск от изгаряне. - Благодарение на PTFE слоя повърхността е незалепваща. - Издържа на топлина до 280°C.
| Ширина: | 24 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 24 cм |
| Диаметър: | 24 cм |
| Вид форми за печене и тави за печене | За сладък хляб |
|---|---|
| Форма | Кръгла |
| Материал за форми и тави за печене | Метал, Тефлон |
| Цвят | Жълт |
| Тип | Форма за кекс |
| Максимална температура | 280 °C |
| Незалепваща повърхност | Тефлон |
| Специфичен материал | Алуминий |
| Материал | Метал |
| Тегло | 0.54 kg |
| Дължина | 24 cm |
| Обем | 2.1 l |
| Подходящо за | За торти |
| Качество | Екстра |
| Инструкции | Подходящ за съдомиялна машина |
| Material | Метал |
| Производител | Bonami Selection |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Красиво изпечен кекс, без проблем се извади от формата.
Точно такава, каквато си я представях.
При първата употреба се залепи за формата, въпреки че я намазах и постелих хартия за печене.
Красива и функционална форма, кексът лесно се освобождава (намазвам формата с мазнина и поръсвам с брашно или кокос).
Страхотна форма, лека, лесно се почиства.

23 cм, ⌀ 22 cм, за торти, за пайове
В наличност
20×36 cм, метал
В наличност
25×26 cм, за сладък хляб, във формата на сърце
В наличност
24 cм, ⌀ 24 cм, за сладък хляб, кръгла
В наличност
Тефлон
За изпращане след 2 дни
⌀ 22 cм, за торти
В наличност
Тефлон
За изпращане след 2 дни
За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни
30×18 cм, за мъфини, силиций
За изпращане след 2 дни
За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни
30×1 cм, за сладък хляб, правоъгълно
За изпращане след 2 дни
За мъфини
За изпращане след 2 дни


За торти, кръгла
За изпращане след 2 дни
За торти
За изпращане след 2 дни
Правоъгълно
За изпращане след 2 дни
30×18 cм, за мъфини, във формата на сърце
За изпращане след 2 дни
За торти, кръгла, тефлон
За изпращане след 2 дни

30×1 cм, за коледни сладкиши, силиций
За изпращане след 2 дни

За мъфини
За изпращане след 2 дни
Правоъгълно
За изпращане след 2 дни



Кръгла

За мъфини, във формата на сърце

Кръгла
За изпращане след 2 дни

За мъфини
За изпращане след 2 дни
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност

60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност

135×1 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
130×160 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
50×56 cм, стъкло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Височина, диаметър
В наличност
С вакуум, монтиран на стена, диаметър
В наличност
53×77×44 cм, от пластмаса
В наличност