
LED Димируема крушка FILAMENT C35 E14/6W/230V 3000K
E14, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E14 |
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 2000 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Форма | Свещ |
| Ъгъл на лъча | 330 ° |
| Стил | Винтаж |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LED FILAMENT BULB Nedes, C35 FILAMENT Nedes |
| Производител | NEDES |

E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Халогенни крушки
В наличност

LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
R7s
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
G4, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
R7s
В наличност
R7s
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка