
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна декоративна настолна LED лампа. Благодарение на своя вечен дизайн, подходяща за всяка стая, особено за дневната или спалнята. Лампата позволява плавно смесване на цветове (RGB + бяло), създавайки уютна и спокойна атмосфера в помещението. С помощта на дистанционно управление (включено в комплекта) могат да се задават различни светлинни режими и да се регулира общата яркост. Активно реагира и на музика. Музикален сензор е вграден директно в основата на осветителното тяло. Звезден ефект допълва цялостния вид на осветлението. Вграден енергоспестяващ LED източник.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стоящи |
| Светлини с rgb | Да |
| Стил | Други |
| Тип | Настолна лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Series | MENDOZA Globo |
| Производител | NEDES |

230V
В наличност
230V
В наличност
230V, стоящи
В наличност
230V, стоящи
В наличност

Пластмаса
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност

LED ленти, стена
В наличност
LED ленти, стена
В наличност

LED ленти, стена
В наличност
Стъкло, 12V, стоящи
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка


Стена
В наличност
LED ленти
В наличност
230V
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност

LED ленти
В наличност
230V, стоящи
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност



Стена, Струнни светлини
В наличност
В електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка

С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност