
34,95 €45,95 €
68,36 лв.89,87 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Nordlux, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | OUTDOOR WALL Nordlux, ALERIA Nordlux, CANTO Nordlux, BIRK Nordlux |
| Производител | Nordlux |


Стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение
В наличност
Със сензор за движение
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
12V
В наличност





Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличност



230V
В наличностБезплатна доставка




Е слънчева
В наличност
Със сензор за движение
В наличност


Е слънчева
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Дърво, с място за съхранение
В наличност

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка