
131,82 €
257,82 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Baterie Centrum, който имаме на склад на цена 6.61 и с гаранция от 3 години.
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
|---|---|
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Брой крушки | 1 |
| Стил | Други |
| Място | Кухня |
| Метод на свързване | Директна връзка |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Входяща мощност | 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Общ светлинен поток | 720 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Функция | LED технолигия |
| Series | CABINET Baterie centrum |
| Производител | Baterie Centrum |




Метал
В наличност



Метал
В наличност



Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност





Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка