
Rabalux 71226 - LED Лампа за окачен таван SHAUN LED/12W/230V Ø 17 см черен
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Таванна лампа с модерен дизайн. Настройка на цвета на светлината: 2700 - 6000K. Лампата разполага с функция за димиране, нощна светлина и възможност за запаметяване на настройките за осветление. Дистанционно управление включено в комплекта. Подходяща за осветление на всекидневната, спалнята или работното помещение.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 42 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 42 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 172 W |
| Температура на светлината | 2700-6000 K |
| Общ светлинен поток | 2500 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 42 W |
| Стил | Други |
| Series | JOLLI Globo |
| Производител | Globo |

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, кухня
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, комплекти
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка



Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
