Rabalux 71226 - LED Лампа за окачен таван SHAUN LED/12W/230V Ø 17 см черен
Препоръчителна вид крушкаLED крушки
Захранващо напрежение230V
Гаранционен срок60 месеца
ЦокълВграден LED модул
Входяща мощност12 W
Среден живот на ресурса25000 h
Брой крушки1
Защита срещу проникванеIP20
ТипЛампа за вграждане
Напрежение230 V
ФормаКръгъл
МястоСпалня/Всекидневна стая
Метод на монтажВграден
Дълбочина на вграждане25 mm
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток830 lm
Цвят на светлинатаТопло бяло
СтилДруги
Еквивалент на класическата крушка60 W
Монтажен отвор125 mm