


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремав килим 50x80 cm - Casa Selección
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер/памук |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.458 kg |
| Дължина | 80 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С ресни |
| Серия | Leaf |
| Модел | На цветя |
| Дизайн | Скандинавски/бохо |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1000 g/m² |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Може да се пере в пералня/не е подходящ за сушилня/пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина |
| Спецификации на материала | 50% памук/50% полиестер |
| Производител | Casa Selección |

Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
60×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
Модерни, килими за дома, кръгла

133×190 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
180×270 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
200×290 cм, скандинавски, модерни
В наличност
70×250 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
70×200 cм, пътеки, скандинавски

200×210 cм, килими за дома, нетипични
Безплатна доставка
⌀ 160 cм, скандинавски, модерни
В наличност
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
70×280 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
⌀ 140 cм, ориенталски, модерни

120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×240 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
120×170 cм, скандинавски, ориенталски
В наличност
70×160 cм, пътеки, скандинавски

160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
200×300 cм, модерни, килими за дома

⌀ 120 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
180×290 cм, килими за дома, нетипични

⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
200×280 cм, килими за дома, къс косъм

66×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност