Top Light - LED Плафониера REVIT LED/24W/230V Ø 30 см бял
Препоръчителна вид крушкаLED крушки
Управление на осветлениетоС ключ за осветление
Захранващо напрежение230V
Лека формаКръгъл
Разположение на осветление на таванаВ спалня и дневна
Брой светлиниЕдиничени, Комплекти
Температура на светлината3000 K/4000 K/6500 K
Общ светлинен поток2400 lm
Напрежение230 V
ТипЛампа
МястоВсекидневна стая/Спалня
ФункцияLED технолигия
ФормаКръгъл
Защита срещу проникванеIP20
Максимална входяща мощност на източника24 W
Брой крушки1
Входяща мощност24 W
Еквивалент на класическата крушка165 W
Гаранционен срок36 месеца
Цвят на светлинатаТопло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло
СтилДруги