
Индустриален външен плафон черен със сензор за движение и здрач IP44 - Charlois
Стъкло, метал, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 10.74 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 680 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,3 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3,3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 47 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6,6 W |
| Стил | Други |
| Series | MASIANO Eglo |
| Производител | Eglo |

Стъкло, метал, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
Стъкло, ориенталски
В наличност

Метал, модерни, дърво
В наличност
LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
LED лампи

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
⌀ 60 cм
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност