
42,52 €
83,16 лв.
Ledvance - LED Димируема лампа за под кухненски шкаф със сензор CABINET LED/10W/230V
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Solight, който имаме на склад на цена 18.18 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Тип | Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа |
| Място | Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight, TECHNICAL Sollight |
| Производител | Solight |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

