
LED Крушка E27/19W/230V 2700K - Osram
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентна димируема крушка. Регулируема цветна температура от 2200K до 6500K. Избор от до 16 милиона цвята - функция RGB + RGBW. RGBW е допълнителна функция, която позволява настройка на бялата светлина от студена до топла тоналност. Управлява се чрез приложението WiZ App, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет. WiZ работи с вашия съществуващ Wi-Fi рутер, без необходимост от допълнителен шлюз. Мониторинг на енергията – приложението WiZ съхранява данни за консумацията на енергия на вашите осветителни тела. Управлявайте осветлението от всяко място чрез смартфон. Персонализирайте сцени с помощта на предварително зададени динамични светлинни режими. Поддръжка на гласово управление чрез Google Assistant, Alexa или Siri.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем, LED технолигия/RGB/Димируем |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ, BULB WiZ |
| Производител | WiZ |

E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, GU5,3
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, цветен, GU5,3
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
