
К-кт 2x LED Крушка A60 E27/10W/230V 4000K - Osram
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката отговаря на изискванията EyeComfort - спестява и не уморява очите ви.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | GU10 |
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 240 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | PURPLE BLISTR Philips |
| Производител | Philips |

E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, цветен, GU5,3
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
Затъмняващи се, Тип G9, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност