
Searchlight 3404-4CC - таванно осветително тяло HANNA 4xG9/33W/230V
История на цените
- 4.04.2026 г. - 176,86 € / 345,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 176,86 € / 345,91 лв.
- 18.12.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 152,83 € / 298,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Searchlight, който имаме на склад на цена 123.55 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Цвят | Сив |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight |
| Производител | Searchlight |
Подобни продукти


Класически плафон черен с димно стъкло - Медуза
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Searchlight 3406-6CC - таванно осветително тяло HANNA 6xG9/33W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ideal Lux - LED Плафониера NEVE 8xG9/3W/230V Ø 40,5 см хром
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Globo 63040545 - Плафон LONDON 5xE14/40W/230V Ø 46 см златист
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LUXERA 32319 - Плафон RHODIA 8xG9/28W/230V за таван
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Zuma Line C0525-05A-V6B5- Кристален плафон NAICA 5xE14/40W/230V златист
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Searchlight 50017 - Плафон 4xG9/40W/230V хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Searchlight 3406-6GO - таванно осветително тяло HANNA 6xG9/33W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Zuma Line C0534-05C-F4AC - Плафон DAVI 5xG9/33W/230V хром
230V
В наличностБезплатна доставка
ByRydens 4200660-4505 - Плафон GRANDE 3xG9/4W/230V опушен/черен
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кристална плафониера 6xE14/60W/230V
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LUXERA 62441 - таванно осветително тяло ELIPTHON 10xG9/33W/230V
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Searchlight 2402-2CC - Кристален аплик HANNA 2xG9/33W/230V
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ideal Lux - LED Кристална плафониера KING 3xG9/3W/230V Ø 25,5 см хром
Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 105796 - Плафон за баня ESTELLE 3xG9/28W/230V IP44
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Prezent 69048 - ELIPTHON Таванна закрепена лампа 12xG9/33W/230V
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Лампа за вграждане Family 1xGU10/50W
В наличност
Prezent 69046 - ELIPTHON Таванна закрепена лампа 8xG9/33W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерско таванно осветление черно с кехлибарено и опушено стъкло 6-светлини - Uvas
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED кристален таванен полилей GLAMOUR 5xG9/42W/230V
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 95284 - таванно осветително тяло CLEMENTE 2xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Searchlight 50016 - Плафон 3xG9/40W/230V хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Searchlight 61321-4AB - Таванно осветително тяло EMPIRE 4xE14/60W/230V IP44
230V
В наличностБезплатна доставка
Zuma Line C0525-05A-P7D7- Кристален плафон NAICA 5xE14/40W/230V черен
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска таванна лампа черна с димно стъкло 6 лампи - Uvas
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ideal Lux - LED Кристален аплик PASHA 3xG9/3W/230V лъскав хром
Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко Плафон Златен с Черно - Maro
В наличност
Azzardo AZ4175 - Лампа за вграждане ESTER 1xGU10/50W/230V кръгла черна
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Rabalux 71093 - Таванно осветително тяло ELOISA 3xE27/25W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 3115 - Кристален плафон DUCHESS 4xG9/40W/230V
Модерни, 230V, квадратен
В наличностБезплатна доставка
Eglo 95285 - Плафон CLEMENTE 3xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
