
Zuma Line C0534-05C-F4AC - Плафон DAVI 5xG9/33W/230V хром
230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Luxera, който имаме на склад на цена 259.92 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Форма | Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Брой крушки | 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Series | ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera |
| Производител | Luxera |

230V
В наличностБезплатна доставка

Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка

Ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

