
Eglo 95285 - Плафон CLEMENTE 3xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Приблизително тегло 6.8 кг
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Място | Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Форма | Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Брой крушки | 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12 |
| Series | ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Prezent |
| Производител | Prezent |

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
