
Searchlight 2402-2CC - Кристален аплик HANNA 2xG9/33W/230V
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ideal Lux, който имаме на склад на цена 199.70 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал, Кристал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm, 1110 lm |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Форма | Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл |
| Series | PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux, PASHA Ideal Lux, KING Ideal Lux |
| Производител | Ideal lux |

Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, 230V, квадратен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
