
Ideal Lux - LED Плафониера NEVE 8xG9/3W/230V Ø 40,5 см хром
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Searchlight, който имаме на склад на цена 206.20 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Брой крушки | 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight, HANNA Searchlight |
| Производител | Searchlight |

Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, 230V, квадратен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни

Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка

Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
