
Лампа HEXA 2xE27/60W/230V сребриста
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Приблизително тегло 3 кг
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Форма | Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален, Oвален |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Брой крушки | 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Series | ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera, ELIPTHON Prezent, ELIPTHON Luxera |
| Производител | Prezent |

Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност

Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, 230V, квадратен
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, квадратен
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност