
Philips - LED RGB Димируема настолна лампа Hue IRIS LED/8,2W/230V златиста
История на цените
- 17.05.2026 г. - 148,22 € / 289,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 148,22 € / 289,89 лв.
- 1.10.2024 г. - 131,86 € / 257,9 лв.
- 26.06.2024 г. - 140,55 € / 274,89 лв.
- 25.06.2024 г. - 148,22 € / 289,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 145,16 € / 283,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Създайте перфектна атмосфера с регулируемите светлини Philips Hue. Енергийно ефективно осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеалните светлинни условия, които отговарят на вашите представи, дейности или настроение. LED RGB преносима регулируема лампа от серията Friends of Hue.Умната настолна лампа е идеалният партньор за настройка на правилната атмосфера - създадена за незабравими преживявания.С помощта на мобилното приложение можете да настроите варианти на бялата светлина на умното устройство.Управлявайте продуктите с вашия смартфон и функцията Bluetooth до 10 устройства.Можете да избирате от 16 милиона цветове и нюанси на бялата светлина - RGB.При необходимост от промяна на цветовете (RGB) с помощта на смартфон е необходимо свързващо устройство Hue Bridge (може да бъде закупено тук).С покупката на свързващото устройство Hue Bridge можете да свържете до 50 устройства.Съвместим с Amazon Alexa и Apple Homekit - поддръжка на гласово управление.Система Plug and Play - осигурява лесна и бърза инсталация.Дистанционното управление не е включено в комплекта.Повече информация за HUE системата можете да намерите в нашия статия.
Спецификации
| Стил | Други/Декоративен |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Настолна лампа |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Входяща мощност | 8,2 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,2 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | F/G |
| Максимална входяща мощност на източника | 8,2 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Общ светлинен поток | 570 lm |
| Температура на светлината | 2000-6500 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | IRIS Philips Hue |
| Производител | Philips |
Подобни продукти


Смарт външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi ST64 - Jarra
В наличност
Бетонна маслена лампа (височина 16 cm) – Esschert Design
В наличност
Външна лампа ръждиво кафява 45 см с гнездо IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Умна външна подова лампа ръждивокафява 65 см IP44 вкл. WiFi GU10 - Baleno
В наличност
Външна лампа антрацит с датчик за движение с LED - Uma
В наличност
Интелигентен външен подземен прожектор от неръждаема стомана с WiFi GU10 IP65 - Delux
В наличност
Индустриална външна стенна лампа черна IP44 - Ruben
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с пластмаса IP44 - Genoa
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - Gleam
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлина IP44 със сензор за здрач - Dubbla
В наличност
Philips TYLA LED 9W 230V 2700K IP44 външно стенен осветител с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Модерна подова лампа за външен монтаж пясъчник 40 см - Grumpy
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 4 модерни наземни прожектора стомана 2 светлини регулируеми IP65 - Oneon
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Индустриален външен стенен аплик ръждясал кафяв IP44 - Ruben
В наличност
Модерна външна стенна лампа антрацит с LED - Uma
В наличност
Aigostar - LED соларна лампа 0,006W/1,2V, 33см, черна, 6500K, IP44
В наличност
Модерен стълб за лампа за външно осветление стомана неръждаема стомана 50 см - Sfera
В наличност
Индустриален външен подов аплик ръждяво кафяв 80 см IP44 - Charlois
В наличност
Външна стенна лампа ръждиво кафява с опушен абажур 2-светлина IP44 - Denmark
Пластмаса
В наличност
Смарт външен стенен фенер ръждивокафяв IP44 вкл. WiFi ST64 - Charlois
В наличност
Външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Edwin
В наличност
Модерна външна стълбова лампа черна с димно стъкло 50 см със сензор за здрач IP44 - Дания
В наличност
Модерна външна стенна лампа тъмно сива IP44 със сензор за здрач - Rox
В наличност
Стойка за външна лампа черна с релефно стъкло 80 см IP44 - Charlois
В наличност
Външна стенна лампа антрацит IP44 с датчик за движение - Solo
В наличност
Globo 33874 - LED Соларна лампа SOLAR LED/0,06W/3V IP44 бухал
В наличност
Стенно външно осветително тяло (височина 29 cm) Almeria – Reality
Стенни лампи
В наличност
Индустриален градински прожектор ръждясал кафяв квадрат IP65 - Lennard
В наличност
Външна стенна лампа тъмно сива с LED 6-светлина IP54 - Silly
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлини IP44 със сензор за движение - Dubbla
Със сензор за движение
В наличност
Романтичен външен стенен аплик тъмно сив - Oxford
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Книжна етажерка DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Maxi-Cosi - Детско креватче за пътуване IORA AIR бежов
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Atmosphera - Огледало ALICE Ø 70 см златист
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Библиотека URAN занаятчийски дъб
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Brilagi-LED Огледало за баня NOVARA LED/19W/230V, 60 см, черно, IP44, CRI 90, с възможност за димиране (димер) + CCT (регулируема цветна температура)
⌀ 60 cм, с рамка
В наличностБезплатна доставка