
32,23 €
63,04 лв.
LED Осветление за кухненски плот RONY LED/20W/230V
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ecolite, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф |
| Място | Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Метод на свързване | Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite, RONY Ecolite |
| Производител | Ecolite |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност