
20,42 €
39,94 лв.
LED Лампа за под кухненски шкаф VIGA LED/14W/230V 6000K бял
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Wojnarowscy, който имаме на склад на цена 10.33 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф |
| Място | Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на свързване | Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy, VIGA Wojnarowscy |
| Производител | Wojnarowscy |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
