
61,57 €
120,42 лв.
LED техническо тръбно осветително тяло LED/48W/230V 4200K 150 cm IP65
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Baterie Centrum, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Температура на светлината | 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm, 5040 lm |
| Тип | Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 350 W, 350 W, 350 W, 350 W, 350 W, 350 W, 350 W, 350 W, 350 W, 350 W, 350 W, 350 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Series | TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum, TECHNICAL Baterie centrum |
| Производител | Baterie Centrum |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


