
LED Осветление за кухненски плот RONY LED/20W/230V
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Повърхностно монтирано таванно LED осветително тяло. Идеално решение за осветление на офиси, рецепции и други обществени пространства. Млечният дифузер осигурява равномерно и приятно разпределение на светлината. Цветната температура може да се настрои - 2700K / 4000K / 6000K. Мощността на осветителното тяло също може да бъде избрана - 20W / 30W / 40W. Цветът на светлината и мощността се регулират от задната страна на осветителното тяло. Нисък индекс на заслепяване: UGR
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W, 20 W/40 W/30 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W |
| Series | FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност