
Rabalux 8381 - Екстериорна Стенна лампа TORONTO 1xE27/100W/230V IP44
История на цените
- 30.03.2026 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 15.10.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 73.97 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Максимална входяща мощност на източника | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux, TORONTO Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Подобни продукти


Redo 9604 - Екстериорен аплик SEVILLA 1xE27/42W/230V IP44 златист/патина
Стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Prezent 3080 - Резервно стъкло CAPRI E27
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с прозрачно стъкло - Khana
В наличност
Elstead KERRY-WALL - Екстериорен аплик KERRY 1xE27/100W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Elstead KERRY-PED-POR - Екстериорна лампа KERRY 1xE27/100W/230V IP44
230V
В наличност
EGLO 22467 - Екстериорна Стенна лампа LATERNA 4 1xE27/60W черна
Стенни лампи
В наличност
Philips LED соларен стенен сензор RADII LED/1,3W/3,7V 3000K IP44
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Eglo 98719 - Външна стенна лампа MIRANDOLA 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи
В наличност
Philips 17297/30/16 -LED външно осветително тяло със сензор YARROW LED/6W/230V IP44
Със сензор за движение, 230V, пластмаса
В наличност
Класическа подова лампа за външен монтаж черна 42,2 см IP44 - New Haven
Пластмаса
В наличност
Eglo 97257- Екстериорен аплик със сензор MONSELICE 1xE27/28W/230V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Rabalux 8126 - LED Екстериорна Стенна лампа SORRENTO LED/8W/230V IP44
230V
В наличност
Quoizel - Екстериорен аплик MARINE 1xE27/60W/230V IP44 кафяв
Стенни лампи
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 8204 - Екстериорна Стенна лампа VELENCE 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
Rabalux 7837 - Екстериорен аплик със сензор MILANO 1xE27/60W/230V IP43 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Redo 90207 - Екстериорен аплик CAGE 1xE27/28W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Redo 9605 - Екстериорен аплик SEVILLA 1xE27/42W/230V IP44 златист/патина
Стенни лампи, 230V
В наличност
Philips LED соларен стенен фенер NISSA LED/1,8W/3,7V 3000K IP44 с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Philips 17296/30/16 - LED външна стенна лампа YARROW LED/6W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Екстериорна лампа 1xE27/20W/230V IP43 42,5 см черен
230V
В наличност
Ledvance - LED Прожектор WORKLIGHT R-STAND LED/50W/230V IP65
230V
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Berta
В наличност
Класически външен стенен фенер тъмнозелен IP44 - Berta
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/20W/230V IP43 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
EGLO 22472 - Екстериорна лампа LATERNA 4 1xE27/60W черна IP44
В наличност
LED Екстериорен прожектор със сензор LED/10W/230V 5000K IP44
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Top Light Siena C PIR - LED Прожектор със сензор SIENA 2xLED/20W/230V IP65
Със сензор за движение, 230V
В наличност
LED Соларна лампа LED/2W/3,7V 3000/6000K IP65
В наличност
LED соларна лампа 2W, 3,7V, 3000/6000K, IP65, 2200 mAh
Е слънчева
В наличност
Rabalux 8396 - Екстериорна Стенна лампа TOSCANA 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Многофункционален deep fryer 9in1 VERSALIO DE LUXE 1600W/230V 2 l бял
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Victorinox - Точилка за ножове 23 cм черна/червена
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B322 - Екстериорен вграден под контакт IP55 ъглов
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Модулен стелаж с отделения BOXIFY бял
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка