Тъмносив подплатен градински шезлонг от изкуствен ратан Daytona – Keter
Размери 25×65×195 cм
История на цените
- 24.05.2026 г. - 184 € / 359,87 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносив подплатен градински шезлонг от изкуствен ратан Daytona – Keter
Размери
| Ширина: | 65 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 195 cм |
| Височина: | 25 cм |
Спецификации
| Тип шезлонг | Регулируем |
|---|---|
| С включени възглавници | Да |
| Материал | Изкуствен ратан |
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | NL |
| Височина на облегалката | 60.5 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 65 cm |
| Дълбочина на седалката | 129.5 cm |
| Височина на седалката | 25.5 cm |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 11 kg |
| Размер на шезлонги | Едноместен |
| Сменяем капак | Да |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Местоположение | Екстериор |
| Серия | Daytona |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Тъмносив |
| Материал на краката | Полипропилен |
| Характеристики | Позициониране |
| Материал на конструкцията | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 50% памук/45% полиестер |
| Тапицерски материал | Плат |
| Material | Изкуствен ратан/подплатен |
| Производител | Keter |
Подобни продукти

Тъмнокафяв градински шезлонг от изкуствен ратан Jaipur – Keter
От изкуствен ратан, масивна
В наличност
Антрацитен градински шезлонг метален Taylor – Bizzotto
73×60×101 cм, от метал, регулируем
В наличност
Градинска лежанка от полиратан със странична маса 200 × 58 × 33 cm
От метал, регулируем, сгъване
За изпращане след 6 дни
Тъмнокафяв пластмасов сгъваем градински шезлонг Deco Porto – Keter
34×58×191 cм, от пластмаса

Сгъваем дървен шезлонг от акациева дървесина
От дърво, регулируем, сгъване
За изпращане след 6 дни
Сгъваема лежанка с възглавница в сив цвят
Сгъване
В наличност
Blumfeldt Sunnyvale, шезлонг с подставка за крака, алуминий, 4 нива
За изпращане след 2 дни
Сгъваем градински шезлонг Bari със сенник 210 x 60 x 81 cm Сив
От метал, регулируем, сгъване
За изпращане след 6 дни
Тъмносив сгъваем градински шезлонг от масивно дърво Borneo – Rojaplast
102×90×75 cм, от дърво, сгъване
В наличност
Градински шезлонг от масивно дърво в естествен и кремав цвят San Diego – Garden Pleasure
От дърво, масивна
В наличност
Качествен градински шезлонг със сенник за двама души
Регулируем, с балдахин, с включени възглавници
За изпращане след 3 дни
Комплект от 2 градински шезлонга от акациево дърво - сгъваеми с поставка за крака
От дърво, регулируем, сгъване
За изпращане след 6 дни
Градински шезлонг със стоманена конструкция
От метал
В наличност
Blumfeldt Sunnyvale, шезлонг с подставка за крака, алуминий, 4 нива
За изпращане след 4 дни
Blumfeldt The Chiller, люлеещ се шезлонг, 77 x 85 x 173 cm, 360 Comfort, ComfortMesh, бежово
Люлеещи се
За изпращане след 2 дни
Сив градински шезлонг
От метал, регулируем, с балдахин
За изпращане след 3 дни
Антрацитен градински шезлонг метален Taylor – Bizzotto
Сгъване, масивна
В наличност
Blumfeldt Sun Valley, градински шезлонг, сгъваем, възглавница, сив
Регулируем, сгъване, масивна
За изпращане след 4 дни
Сгъваема лежанка в сиво
От метал, сгъване
За изпращане след 3 дни
Blumfeldt Sun Valley, шезлонг сгъваем възглавница, черен
От метал, сгъване
За изпращане след 2 дни
Сив/в естествен цвят градински шезлонг от масивно дърво Dionysus – Bonami Essentials
От дърво, масивна
В наличност
Накланящ се градински шезлонг тъмно сив
Регулируем
За изпращане след 6 дни
Релаксиращ люлеещ се стол CASARIA® Eve
Люлеещи се
За изпращане след 6 дни
Сгъваем плажен шезлонг - зелен
Сгъване
В наличност
Сгъваем черен шезлонг с регулируема облегалка
Регулируем, сгъване
За изпращане след 3 дни
Blumfeldt The Big Easy, люлка, черна, водоустойчив, 350 kg max., UV охрана
От метал, люлеещи се
За изпращане след 2 дни
Градински шезлонг сив с поставка за напитки
От метал
В наличност
Люлеещ се стол Eve
Люлеещи се
В наличност
Шезлонг тъмно синьо
За изпращане след 3 дни
Градински шезлонг 192 × 66 × 33 cm - светлокафяв
От пластмаса
За изпращане след 3 дни
Регулируем шезлонг за градината в светлосив цвят
От метал, регулируем, сгъване
В наличност
Градински шезлонг с облегалка за глава сив
От метал, регулируем, с балдахин
За изпращане след 3 дниНай-добрите продукти от Bonami

Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Сива диатомитена постелка за баня 60x39 cm Simi - Wenko
39×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност









